Гольф-кары и электромобили
Гольф-кари та електромобілі
"MARSHELL" в Україні
• продаж, гарантія, сервіс
• запасні частини, вузли і агрегати
• електрообладнання
• акумуляторні батареї

ЕЛЕКТРОСКУТЕРИ • ГОЛЬФ-КАРИ • ЕЛЕКТРОМОБіЛі

marshell

Компанiя "Marshell"

«Marshell» є одним з найвідоміших виробників гольф-карів, електромобілів і електронних компонентів в Китаї. Зараз «Marshell» має три заводи в Китаї (Шанхай, Чжаоцин і Аньхой), володіє 300 000 квадратних метрів виробничих площ, більше 100 досвідчених інженерів і понад 1600 кваліфікованих фахівців.

З 2002 року «Marshell» накопичив багатий виробничий досвід в цій області і поставляє свою продукцію в багато країн світу. На восьми виробничих лініях «Marshell» здійснює виробництво гольф-карів, електромобілів, екскурсійних автобусів, вантажних і збиральних електромобілів, електронавантажувачів, електроскутерів і т.д.

Для гарантії надійного якості використовуються імпортні ключові компоненти від надійних провідних брендів США і Канади.

Кожна одиниця електротранспорту проходить 100% тестування. Процедури IQC, PQC і QA використовуються для перевірки матеріалів, перевірки продукції на складальних лініях і оцінки товарів перед відправкою. Міжнародне визнання сертифікатами ISO9001, EEC і CE ще більше підтверджує наші методи і процеси.

Дизайн, якість і технічні функції продукції «Marshell» не тільки відповідають загальним стандартам, але також можуть задовольнити будь-які Ваші вимоги і побажання в процесі експлуатації нашого електротранспорту.

Купити гольф-кари, електромобілі, електробуси, тягові акумулятори, контролери "Curtis"

Купити гольф-кари, електромобілі, електробуси, тягові акумулятори, контролери «Curtis» Ви можете у нас на сайті.

Застосування гольф-карів та електромобілів

Електричні машини для гольфу від офіційного дилера. Якісна збірка і яскравий дизайн. Різні моделі гольф-карів в наявності на складі. Телефон для замовлення +38 (050) 584-73-77 • Каталог • Контакти

Крім пасажирських моделей для перевезення гостей, обслуговуючим персоналом готельних комплексів, готелів, санаторіїв та будинків відпочинку можуть успішно використовуватись вантажні електромобілі та гольфкари для перевезення продуктів харчування, білизни або господарських інструментів. Для цього вантажні моделі оснащуються кузовом.
Придбати гольф-кари, електромобілі, електробуси, тягові акумулятори, контролери «Curtis» Ви можете у нас на сайті.

Гольф-кари мають досить широкий спектр застосування. Їх активно використовують у спортивних спорудах, стадіонах. Купити гольф-кар сьогодні не є проблемою. Такі пристрої відмінно підходять для доставки команд та вболівальників у необхідні зони, вони роблять пересування людей максимально комфортним та швидким на значні пішохідні відстані. Автомобілі чудово витримують навантаження під час різних спортивних заходів, наприклад Олімпійських ігор. Однак великий спорт далеко не єдина сфера, де гольф-кари виявляють свої найкращі якості. Вони також незамінні для: полів для гольфу (звідки і назва електромобіля), великих ферм та дач, парків та інших зон відпочинку, промислових об'єктів, готельних комплексів, санаторіїв та пансіонатів, аеропортів, торгових центрів, туристичних маршрутів просто неба. Електромобілі цього типу дуже компактні та зручні. Вони стають чудовим помічником навіть у таких заходах на свіжому повітрі, як риболовля та полювання.
Придбати гольф-кари, електромобілі, електробуси, тягові акумулятори, контролери «Curtis» Ви можете у нас на сайті.

Хiти продажу

Популярні товари

Останнi новини

Перейти до розділу новин »
нагору